המרכז לגשטאלט יישומי 052-8134591

חדשות המרכז לגשטאלט ישומי

נפתחים שני קורס גשטאלט במרכז ובצפון ב 16.11 יפתח קורס גשטאלט מעגל החוויה האנושית במודיעין. בקורס נלמד מפת דרכים לאבחון להתערבות, ולהתמודדות עם מנגנוני הגנה של אדם.. ב 13.11 יפתח קורס גשטאלט "מי יושב על הכיסא הריק" בקריית ביאליק בצפון. בקורס נלמד את אחת הטכניקות החשובות והיעילות ביותר לפתרון קונפליקטים ודילמות, נושאים של מערכות יחסים, תקשורת עם הילד הפנימי, עבודה עם רגשות ועוד.

קורס גשטאלט - מעגל החוויה האנושית ב 16.11 יפתח קורס מעגל החוויה האנושית. בקורס נלמד איך ניתן לנתח כל רגע אנושי וללמוד ממנו על אופן ההתנהלותנו. איך לקדם אדם שנתקע באחד משלבי המעגל לכיוון השגת המטרה שלו הקורס מיועד למטפלים, מאמנים ומנחים מכל גישה וסוג פרטים בטל:052-8134591   ב 13.11 יפתח קורס גשטאלט "מי יושב על הכיסא הריק" בקריית ביאליק בצפון. בקורס נלמד את אחת הטכניקות החשובות והיעילות ביותר לפתרון קונפליקטים ודילמות, נושאים של מערכות יחסים, תקשורת עם הילד הפנימי, עבודה עם רגשות ועוד. פרטים בטל: 052-8134591נפתחת קבוצת סופרויז'ן קבוצה קטנה ואישית המיועדת לתמיכה מקצועית במאמנים, מטפלים ומנחי קבוצות. פרטים נוספים בטל: 052-8134591 קורס גשטאלט "מי יושב על הכיסא הריק" בצפון. פרטים כאן קורס גשטאלט מעגל החוויה האנושית. פרטים כאן

חיפוש באתר

קטגוריות - הבלוג של יעל

אודותינו

על המרכז

המרכז לגשטאלט יישומי הוקם כדי לקדם את הפצת תחום הגשטאלט בארץ ולהנגישו לקהל המקצועי ולקהל הרחב.

גישת הגשטאלט תורמת לשיפור התקשורת, במערכות יחסים והתמודדות עם מכשולים שונים.

ייחודיות המרכז היא ביכולת לתרגם את עולם התוכן העשיר של גישת הגשטאלט לעקרונות וכלים נגישים שניתן להפיק מהם ערך אישי ומקצועי. גישת הגשטאלט היא הבית המקצועי ממנו אנו פועלים. לעיתים אנו משלבים בהכשרותנו באופן יצירתי וייחודי מרכיבים מגישות נוספות המאפשרות להעמיק את הבנת הנושא.

את המרכז הקימה יעל זרעוני טישלר- מייסדת המכון הישראלי לגשטאלט.


קצת עלי                                                                   

מאז ומתמיד אהבתי ללמוד ולהתפתח. את דרכי המקצועית התחלתי לפני מעל 20 שנה, אחרי הטיול הגדול בדרום אמריקה.

מאז אני חוקרת ולומדת את עצמי, סקרנית לגבי אנשים ומתעניינת מאוד בתהליכי שינוי, במחקרי מוח, במודלינג, והקשר בין גוף, נפש ומחשבות.

אני אוהבת מאוד להרצות וללמד וגם לעבוד עם אנשים באופן פרטני. עבדתי שנים בעולם הארגוני כמפתחת הדרכה ומנחת סדנאות, וכשהפכתי לעצמאית גיליתי גם כמה אני אוהבת להקים וליזום עסקים התפורים ע"פ מידתי.

הקמתי בית ספר לאימון, ולאורך השנים הכשרתי מאמנים ומנחי NLP .

עבורי גישת הגשטאלט מהווה בית מקצועי ואבן דרך מרכזית בה אני משלבת עוד מרכיבים מהידע שצברתי. מבין הכשרותי המקצועיות:

1. תואר שני בתקשורת מנהלים עם התתמחות במשאבי אנוש

2. מנחת קבוצות הורים של מכון אדלר
3. מאמנת אישית ועסקית בכירה וסופרויזרית מוסמכת
4. מורה בינלאומית (טריינרית) ל NLP
5. בעלת השכלה של שלוש וחצי שנים בפסיכותרפיה גופנית- ברידמן, ובביוסינתזה
6. בעלת השכלה של שלוש שנים בגשטאלט (כ 1450 שעות)

לאורך השנים למדתי קורסים רבים בנושאים נוספים כמו פסיכודרמה, טיפול במים, בתנועה- אימפרוביזציה ולאבן- ברטנייף, בNLP- אימפקט, קו זמן, שפת השפעה, EMI- כלים לטיפול בטראומה ע"פ תנועות עיניים

את כל הידע והניסיון המצטבר הזה אני משלבת בעבודתי האישית והקבוצתית


JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.לקבלת עדכונים ומידע מקצועי