המרכז לגשטאלט יישומי 052-8134591

חדשות המרכז לגשטאלט ישומי

נפתחים שני קורס גשטאלט במרכז ובצפון ב 16.11 יפתח קורס גשטאלט מעגל החוויה האנושית במודיעין. בקורס נלמד מפת דרכים לאבחון להתערבות, ולהתמודדות עם מנגנוני הגנה של אדם.. ב 13.11 יפתח קורס גשטאלט "מי יושב על הכיסא הריק" בקריית ביאליק בצפון. בקורס נלמד את אחת הטכניקות החשובות והיעילות ביותר לפתרון קונפליקטים ודילמות, נושאים של מערכות יחסים, תקשורת עם הילד הפנימי, עבודה עם רגשות ועוד.

קורס גשטאלט - מעגל החוויה האנושית ב 16.11 יפתח קורס מעגל החוויה האנושית. בקורס נלמד איך ניתן לנתח כל רגע אנושי וללמוד ממנו על אופן ההתנהלותנו. איך לקדם אדם שנתקע באחד משלבי המעגל לכיוון השגת המטרה שלו הקורס מיועד למטפלים, מאמנים ומנחים מכל גישה וסוג פרטים בטל:052-8134591   ב 13.11 יפתח קורס גשטאלט "מי יושב על הכיסא הריק" בקריית ביאליק בצפון. בקורס נלמד את אחת הטכניקות החשובות והיעילות ביותר לפתרון קונפליקטים ודילמות, נושאים של מערכות יחסים, תקשורת עם הילד הפנימי, עבודה עם רגשות ועוד. פרטים בטל: 052-8134591נפתחת קבוצת סופרויז'ן קבוצה קטנה ואישית המיועדת לתמיכה מקצועית במאמנים, מטפלים ומנחי קבוצות. פרטים נוספים בטל: 052-8134591 קורס גשטאלט "מי יושב על הכיסא הריק" בצפון. פרטים כאן קורס גשטאלט מעגל החוויה האנושית. פרטים כאן

חיפוש באתר

קטגוריות - הבלוג של יעל

נהלי הרשמה

איזה יופי שהצטרפת לפעילות!!! מצפה לך חוויה מיוחדת, מלמדת ומעשירה.

הפעילות מתקיימת בקבוצה שמרקמה העדין נבנה בתשומת לב ובאיכפתיות. קבוצה שחבריה נוכחים, ובטוחים, מאפשרת חויית למידה טובה ומשמעותית.

על מנת לתת ליצור קבוצה עובדת, כתבנו את הסעיפים הללו עבור המשתתפים והמארגנים.

אנא קראו סעיפים אלה בתשומת לב. נתראה בקרוב

1. ניתן לבטל הרשמה לקורס/ לסדנה עד שבועיים לפני מועד פתיחתו ללא תשלום.

2. במידה ומשתתף ביטל הרשמתו לקורס בתקופת הזמן שבין שבועיים לפני הקורס עד 48 שעות לפני הפתיחה, הוא יחוייב בדמי הרשמה של 200 ש"ח.

3. ביטול הרשמה 48 שעות לפני תחילת הפעילות עד יום הפתיחה- המשתתף יחוייב בחצי מעלות הפעילות.

4. לאחר המפגש הראשון לא יינתנו החזרים כספיים. במידה והמשתתף לא יוכל להגיע להמשך הפעילות, תשמר לו זכותו להשתתף בפעילות דומה במשך שנה לאחר תאריך הביטול על בסיס מקום פנוי.

5. הנהלת המרכז שומרת על זכותה במקרים חריגים של התנהגות לא נאותה, לבטל השתפותו של משתתף בפעילות. במקרה זה, כספו יוחזר לו.

6. משתתף המבקש לבטל את השתתפותו יעשה זאת בכתב בלבד, פניות בע"פ, לא תתקבלנה.

לקבלת עדכונים ומידע מקצועי