המרכז לגשטאלט יישומי 052-8134591

חדשות המרכז לגשטאלט ישומי

נפתחה ההרשמה לקורסי גשטאלט "מי יושב על הכיסא וריק" בתל אביב ובבינימינה ב 16.4 יפתח מחזור 6 של קורס "מי יושב על הכיסא הריק". קורס שמלמד לעומק את הטכניקה לניהול כוחות פנימיים בתוך אדם ולשיפור מערכות יחסים . הקורס בן 4 מפגשים בין 9:00-15:00 והוא מיועד למטפלים, מאמנים ומנחים מכל גישה וסוג. הקורס יתקיים בתל אביב בקרבת הרכבת פרטים בטל:052-8134591     ב 24.5 בימי חמישי יתחיל מחזור 7 של קורס "מי יושב על הכיסא הריק" בן 4 מפגשים בבינימינה בין השעות 9:00-15:00 . קורס "הכיסא הריק" למתקדמים, בוגרי שלב א יתקיים יתחיל ב 28.5 בבאר יעקב. הקורס בן 4 מפגשים בין השעות 9:30-13:30

קורס גשטאלט - "מי יושב על הכיסא הריק" ב 16.4 יפתח מחזור 6 של קורס "מי יושב על הכיסא הריק". קורס שמלמד לעומק את הטכניקה לניהול כוחות פנימיים בתוך אדם ולשיפור מערכות יחסים. הקורס בן 4 מפגשים בין 9:00-15:00 והוא מיועד למטפלים, מאמנים ומנחים מכל גישה וסוג. הקורס יתקיים בתל אביב פרטים בטל:052-8134591 ב 24.5 בימי חמישי יתחיל מחזור 7 של קורס "מי יושב על הכיסא הריק" בן 4 מפגשים בבינימינה בין השעות 9:00-15:00 .ב 28.5 יתחיל קורס מתקדמים של "הכיסא הריק" בבאר יעקב. הקורס בין 4 מפגשים בין 9:30-13:30נפתחת קבוצת סופרויז'ן קבוצה קטנה ואישית המיועדת לתמיכה מקצועית במאמנים, מטפלים ומנחי קבוצות. פרטים נוספים בטל: 052-8134591

חיפוש באתר

קטגוריות - הבלוג של יעל

הבלוג של יעל זרעוני מגשטאלט ישראל

בבלוג זה אני כותבת רשמים, סיפורים ומידע מקצועי מעולם הגשטאלט הרחב והמרתק. אשמח אם תשתפו וגם תכתבו לי. מבטיחה להתייחס.

תהנו!

יעל זרעוני- המרכז לגשטאלט יישומי

נ.ב- מעוניינים לקבל פרטים על הקורס הקרוב? הכנסו לכאן, השאירו פרטים ונחזור אליכם

או שלחו לנו מייל ל כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת

הדמויות שבתוכי - טכניקה לתקשורת עם התת מודע

טכניקה מאוד שימושית בתהליך השינוי ומאוד קלה ליישום. הטכניקה מחברת את עולמות הגשטאלט וה NLP. כדאי להתנסות עם עצמכם, או עם אחרים. הטכניקה מנוסחת בלשון נקבה אך מתאימה לשימוש שני המינים :-)

1. חשבי על בעיה או מצב שהיית רוצה לשנות בחייך.

2. דמייני את X (שם האדם) שיש לו את הבעיה הזאת.

3. אם X היה כאן בחדר, איפה היא הייתה?


קרא עוד...

אני וכסף - סודות מחדר המיטות

מהי מערכת היחסים שלכם עם כסף. כסף הוא יצוג פנימי בתוככם, חלק מהתודעה שלכם שכולל אמונות, ערכים, חוויות, זכרונות, אמיתות. איך פוגשים ומכירים את כל המידע הזה, במיוחד אם הוא מאוכסן בתת מודע.

במאמר שלפנינו, אני ממחישה טכניקה קלה ליישום של תקשורת עם התת מודע האישי.

הדגמתי את הנושא עם המוטיב כסף, אך אפשר לחקור היבטים נוספים בחיינו כמו היחס שלי לאהבה, תשוקה, השראה, שמחה ועוד.

בסוף המאמר, הפתעה.

 

קרא עוד...

איך להחלץ מחילוקי דעות - 6 כללים לתקשורת מקרבת

אתם מקשיבים לזוג מתווכח, ונראה להם שהם רבים על נושא מאוד טיפשי, אתם חושבים לעצמכם, אנחנו לא רבים על שטויות כאלה....  לכל זוג יש את נקודות המחלוקת שלו שבעיני אחרים נראות פתירות בקלות. לפעמים אלו מחלוקות שנמשכות לאורך שנים על אותם נושאים בלי שינוי או פתרון גורף. במאמר שלפנינו תיארתי סיטואציה של חילוקי דעות בזוגיות ואיך לגשר עליהם. ניתן לקחת את אותם כללים וליישם אותם לגבי כל קונפליקט שיש לכם עם אדם אחר - עם הילד, עם הבוס או עם החברה לעבודה.

קרא עוד...

אליה וקוץ בה - למה החיים לא מושלמים

Rog�©rio Wainer

החיים הם מרירים, מתוקים, לפעמים שמחים ולפעמים עצובים ולפעמים בלתי אפשריים.

במאמר זה מתוארת סיטואציה מוכרת שבה אף פתרון הוא לא מושלם.

זוגיות? רומן? או שניהם?

קרא עוד...

לקבלת עדכונים ומידע מקצועי