המרכז לגשטאלט יישומי 052-8134591

חדשות המרכז לגשטאלט ישומי

נפתחים שני קורס גשטאלט במרכז ובצפון ב 16.11 יפתח קורס גשטאלט מעגל החוויה האנושית במודיעין. בקורס נלמד מפת דרכים לאבחון להתערבות, ולהתמודדות עם מנגנוני הגנה של אדם.. ב 13.11 יפתח קורס גשטאלט "מי יושב על הכיסא הריק" בקריית ביאליק בצפון. בקורס נלמד את אחת הטכניקות החשובות והיעילות ביותר לפתרון קונפליקטים ודילמות, נושאים של מערכות יחסים, תקשורת עם הילד הפנימי, עבודה עם רגשות ועוד.

קורס גשטאלט - מעגל החוויה האנושית ב 16.11 יפתח קורס מעגל החוויה האנושית. בקורס נלמד איך ניתן לנתח כל רגע אנושי וללמוד ממנו על אופן ההתנהלותנו. איך לקדם אדם שנתקע באחד משלבי המעגל לכיוון השגת המטרה שלו הקורס מיועד למטפלים, מאמנים ומנחים מכל גישה וסוג פרטים בטל:052-8134591   ב 13.11 יפתח קורס גשטאלט "מי יושב על הכיסא הריק" בקריית ביאליק בצפון. בקורס נלמד את אחת הטכניקות החשובות והיעילות ביותר לפתרון קונפליקטים ודילמות, נושאים של מערכות יחסים, תקשורת עם הילד הפנימי, עבודה עם רגשות ועוד. פרטים בטל: 052-8134591נפתחת קבוצת סופרויז'ן קבוצה קטנה ואישית המיועדת לתמיכה מקצועית במאמנים, מטפלים ומנחי קבוצות. פרטים נוספים בטל: 052-8134591 קורס גשטאלט "מי יושב על הכיסא הריק" בצפון. פרטים כאן קורס גשטאלט מעגל החוויה האנושית. פרטים כאן

חיפוש באתר

קטגוריות - הבלוג של יעל

"בחזרה לשגרה"

 

"בחזרה לשגרה"

מה אומרת לכם המילים הללו, ואלו רגשות הן מעוררות?

בחרו את האפשרות המתאימה

א. הקלה (אם אתם הורים)
ב. אנחת רווחה (אם ישבתם במקלט בעת "מבצע צבאי")
ג. דיכאון קל (אם אתם אוהבים שינויים או בעלי עסק ששבק בחגים)
ד. רגשות מעורבים?

ההגדרה של שגרה היא:

פעולה, התנהגות, התרחשות וכד' החוזרות על עצמן בדרך ובזמן קבועים. (מתוך ויקימילוג)

אז מה עושים אם אתם סובלים מתסמונת "אחרי החגים".

1. קבלו את עצמכם ברכות, זכרו שכל שינוי, גם בלו"ז מצריך זמן הסתגלות.

2. כולנו יודעים שאין באמת אירוע שחוזר על עצמו, אדם לא יכול להיכנס לאותו נהר פעמיים- זה לא אותו אדם ולא אותו נהר. גם אם המסגרת קבועה, החוויה האישית היא תמיד ייחודית וחד פעמית.

3. לכל ההורים, בלו קצת זמן זוגי, או זמן עם עצמכם לשם איזון.

4. בחרו מטרה שתשמח את לבבכם לשנה החדשה המתחילה עכשיו.

שבוע טוב

 

בחזרה לבלוג

לקבלת עדכונים ומידע מקצועי